Dane techniczne

Czas na zabawę

Monster 797 to Monster który powrócił do swoich korzeni. Ponadczasowy, zwarty, zgrabny i poręczny.
Prosty, kompaktowy motocykl dla każdego. Niezależnie, czy rozpoczynamy swoją przygodę z motocyklami, czy jesteśmy wyrafinowanymi graczami na tej scenie, Monster 797 przyniesie każdemu tyle samo frajdy i satysfakcji.

Nowością jest powrót do silnika chłodzonego powietrzem. Taka jednostka, sprawdzona przez dziesiątki lat użytkowania w różnych modelach Monstera to ikona. Dawno nie widziane, klasyczne ożebrowanie silnika, w idealny sposób łączy się z nowoczesnym designem i technologią taką jak światła LED, nowoczesne zegary, zawieszenie i hamulce Brembo z ABS.

Miejski, uniwersalny. klasyczny

Monster 797 spogląda wprost na swoje dziedzictwo. To kultowy model który przez lata służył konkurencji za wzór motocykla „naked”. 797 interpretuje na nowo swoją historię i przedstawia ją w bardzo przystępny dla każdego sposób. 75KM to wartość która zagwarantuje sprawne korzystanie z tego wyjątkowego, uniwersalnego sprzętu w każdych niemal warunkach.

Właściwości jezdne, charakterystyka silnika oraz geometria i ergonomia oznaczają w przypadku Monstera 797 przystępność i łatwość prowadzenia w niemal każdych warunkach. Ten sprzęt potrafi być łagodny i wybaczyć błędy, jednak kiedy tylko zachcemy z łatwością zademonstruje czemu akurat Monstery uznawane są za ikonę stylu "naked bike".

Ducati Monster występuje w trzech kolorach: białym (White Silk), klasycznie czerwonym (Ducati Red) oraz czarnym (Dark Stealth).

Cena (kolor czerwony): 40 900 PLN 37 900 PLN
Cena (kolor biały): 41 900 PLN 38 400 PLN
Cena (kolor czarny): 41 900 PLN 38 400 PLN