Dane techniczne

Monster-fly-line

Idealny kształt i funkcjonalność, wydajność i płynność nowego silnika Testastretta 11 ° DS, wszechstronność pochodząca z trzech trybów systemu Riding Modes, komfortowa pozycja kierowcy i pasażera, regulowane uchwyty sprawiają, że Monster 1200 jest w stanie dostosować się do każdych oczekiwań wynikających z sytuacji na drodze. Jedyna w swoim rodzaju konstrukcja tego motocykla jest wyjątkowa i charakterystyczna, co oznacza, że ​​pozytywnie mocne doznania przestały mieć ograniczenia.

Monster model 2017

Nowy Monster jest bardziej kompaktowy od swojego poprzednika, a dysponując do tego mocniejszym silnikiem (150KM) o większym momencie obrotowym (126,2Nm) oraz elektroniką znaną do tej pory jedynie z modeli Panigale 1299 oraz Multistrada 1200 pozostawia w cieniu konkurencję i ponownie wyznacza standardy. Jest godnym następcą swojego poprzednika. Po stronie jeźdźca czuwa doskonały system Cornering ABS pozwalający mocno i bezpiecznie hamować nawet w głębokich złożeniach, świetna kontrola trakcji i Ducati Wheelie Control.

Nie potrzeba nic więcej by w bezpieczny sposób okiełznać naszego Potwora i czerpać bezgraniczną frajdę z jazdy. Wszystkie maszyny Ducati cechuje dbałość o szczegóły i dokładnie tak jest z nowym Monsterem. Wyświetlacz, przeszycia tapicerki, tłumik... wszystko to składa się na wzór idealnie wyglądającej maszyny.
Agresywnej, ale o przystępnych liniach.

Cena: 63 400 PLN 59 900 PLN