Dane techniczne

Instynkt Potwora
Jedyna w swoim rodzaju konstrukcja Monstera jest naprawdę wyjątkowa i oznacza 0% ograniczeń dla przyjemności. Wersja S w odróżnieniu od wersji podstawowej wyposażona jest w Pakiet Performance, który w przełożeniu na parametry zwiększa moc silnika Testastretta 11 ° DS do 145 KM i moment do 124 Nm oraz wyposażona jest w zawieszenie Ohlinsa oraz karbonowy błotnik przedni. Let yourself be guided by your Monster instinct.

Cena 2016 (kolor czerwony): 66 900 PLN

Monster 1200 S model 2017
150 konny silnik Testastretta, kratownicowa rama, znany sprzed lat system mocowania baku, łączy tradycję z ultra nowoczesnymi technologiami.
Centralna jednostka zawiadująca między innymi Cornering ABS - systemem pozwalającym na bezpieczne hamowanie nawet w głębokim złożeniu, doskonałą kontrolą trakcji, Ducati Wheelie Control cały czas czuwa nad bezpieczeństwem i optymalnym wykorzystaniem potencjału Monstera 1200.
Przekłada się to bezpośrednio na radość płynącą z wykorzystania tego motocykla. Dodać do tego bezkompromisowe zawieszenie Ohlins oraz niewiarygodnie skuteczne hamulce z zaciskami Brembo M50 i nowy Monster 1200 S nie pozostawi złudzeń. To motocykl który ponownie wyznacza standardy konkurencji i jest godnym następcą swojego poprzednika. Wszystkie maszyny Ducati cechuje dbałość o szczegóły i dokłądnie tak jest z nowym Monsterem.
Wyświetlacz, przeszycia i nakładka siedzenia, malowanie felg, tłumik... wszystko to składa się na wzór idealnie wyglądającej maszyny. Agresywnej ale o przystępnych liniach.

Cena (kolor czerwony): 76 900 PLN 72 900 PLN
Cena (Concrete Grey): 77 900 PLN 73 900 PLN